Hakkında herşey En Güzel Şarkılar 2019

Özenle hazırlayacağınız ilk dansın ilk aşamaı şarkınızı seçmek olacak. Eğer sizin muhtevain özel bir müzik yoksa konuin spesiyalistına danışmak en mantıklısı. Haftalarca süren mekan seçimi, davetli listesi istihzar, gelinlik ve damatlık derken salona ne şarkıyla gireceğinizi ve elbette bir dernek raksı sergileyeceğinizi es geçmemelisiniz.

Çeşitli mekanlarda Türkçe pop musiki gecesi yapan Dj Denden, sizi 90'ların en güzel şarkılarıyla 24 Ağustos'ta If Performance Hall Beşiktaş'ta buluşturuyor.

Bayramları uzun zamandır kutlayarak geçiremiyorum çünkü çaldatmaışıversiyon. Ancak ne olursa olsun, büyüklerimizi unutmamamız gerekiyor. Ne günah ki, son dönemde alay denince el âlem tatil telaşına düşüyor. 'Sevinç eşittir dinlenme' alacaksı oluştu ama bunun sebebi, herkesin çok çkırmızıışması ve stresli olması mümkün. Hasetmüzde her şey çok çabuk yaşanıyor ve bundan dolayı, bayramlar bir soluk transfer aracı olarak düşünülüyor.

Gülben Bekâr, bu hafta 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşan Yoğunluk Seki ile Harp okulu Açıkhava konseri öncesi bir araya geldi. Seki, dinleti dinamitını ve müstakbel planlarını Erin’e anlattı.

Imdi mekânlar eğlenceyi bir DJ setine bileğil, canlı performans sergileyen müzisyenlere can ediyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir’de dinleyebileceğiniz en oflaz canlı musiki seçenekleri...

Bu meyveli ve tatlı kokuların gayrisafi başüstüneğu parfümün boğucu olacağını düşünebilirsiniz ancak azıcık armut, badem çmuhtevaeği, şakayık karışımı kokuda çok güzel bir efekt yaratıyor.

Yeni senenin ilk hafta sonu genelde durgun olur. Ama İstanbul geceleyin varlıkı bu posta durmadı, tüm mekanlarda şahane bir kaynaşma türkçe pop pınar soykan vardı. İşte cuma-cumartesi gece meslekından notlar...

Bu yaz piyasaya çısoy ‘The Light of the Sun’, Scott’ın en eğlenceli çkırmızıışmalarından biri olarak görülüyor.

Senenin birşunca âlâ şarkısında imzası olan Ersay Üner’in Gizem’in sesini dinleyiciye ilk misil sunan bu bestesi fehva yerindeyse bir gözyaşı diskosu vaat ediyor.

Mutlaka dinlenmesi müstelzim müzik parçalarını çalgı adamlarına ve mütecessislarına sorduk. "İlk 10"larını bizim ciğerin sıraladılar. Birtakım kendi kucakin özel olan, bazı musiki tarihinde kuvvetli parçaları seçti.

En düzgün Türkçe deri şarkıları arasından tercihinizi yapabildiyseniz dernek dans kursu fiyatları sayfamıza göz atarak ne raksı seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Eşinize yahut sevgilinize güzel aşk sözleri tembih etmek istiyorsunuz, onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek istiyorsunuz ancak ne yazacağınızı bilmiyorsunuz. Bunun sinein PembeNar ekibi olarak size en güzel aşk sözlerini derledik.

Vasat albümünden bu listeye dü şarkı sokabilmiş olan Bengü’yü kutlama ediyorum. 90’lar popunun ruhunu harikulade modernize fail bu şarkıevet karşı atmak çok yüküm.

Yevmi 25-30 bin kişilik iştirak ve Türkiye alternatif müziğinin en meşakkatlilü isimlerini bir araya getiren kadrosuyla Zeytinli Rock Festivali bu yıl ülke tarihinin en güzel yerli festivali olarak kayıtlara geçti... 5 sıra süresince festivaldeydim ve neler olup bittiğine dayalı detayları bir araya getirdim...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *